plagiat.pl z JSA
(18.4.2019)

System antyplagiatowy, po dużej modernizacji, powinien już dopuszczać sprawdzanie prac.
Ewentualne uwagi proszę kierować na właściwe adresy ...

WNoZ z uprawnieniami do habilitacji
(11.4.2019)

Centralna Komisja ds. Stopni i Tytułów przyznała Uniwersytetowi Medycznemu we Wrocławiu uprawnienia do nadawania stopnia doktora habilitowanego nauk medycznych i nauk o zdrowiu w dyscyplinie nauki o zdrowiu.

Dobre partnerstwo to skuteczne leczenie
(10.4.2019)

Profesorowie z Boston College gościli na naszej uczelni z wykładem poświęconym diadycznej opiece nad osobami chorymi przewlekle. Z badań naukowców wynika, że dobra jakość relacji z opiekunem przekłada się na lepszą skuteczność leczenia.

Rejestracja na Cardiology Hackathon trwa
(10.4.2019)

Zgłoszenia wpływać mogą do 6 maja. Uczestnicy Cardiology Innovations Hackhaton ponownie zmierzą się z zadaniem związanym z chorymi na niewydolność serca. Po raz pierwszy nie tylko we Wrocławiu, ale też w Dreźnie.

Rejestr Absolwentów Zdrowia Publicznego
(3.4.2019)

Ministerstwo Zdrowia informuje o uruchomieniu Centralnego Rejestru Absolwentów Zdrowia Publicznego. Rejestr pozwoli uzyskać informację o liczbie absolwentów, dystrybucji wiekowej i geograficznej oraz losach zawodowych.

Wrocławskie Dni Zdrowia Publicznego po raz XII
(3.4.2019)

Już 11 kwietnia 2019 r. odbędzie się XII Studenckie Sympozjum Naukowe „Wrocławskie Dni Zdrowia Publicznego”. W myśl hasła przewodniego „Na podium ze zdrowiem”, w jego trakcie omówione zostaną pionierskie programy profilaktyki zdrowotnej.

Erasmus+ terminarz spotkań komisji ze studentami
(25.3.2019)

Osoby planujące w tym roku akademickim wyjazd na studia lub praktyki w ramach programu ERASMUS + powinny koniecznie zapoznać się z harmonogramem spotkań. Odbędą się one na początku kwietnia.

Spotkania z komisją akredytacyjną na pielęgniarstwie
(25.3.2019)

Studenci kierunku pielęgniarstwo i pracownicy prowadzący na tym kierunku zajęcia są zobowiązani przez Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu do udziału w spotkaniu z członkami komisji akredytacyjnej, które odbędzie się 29 marca 2019r. (piątek).

Otwarty wykład profesorów z Boston College
(25.3.2019)

Dziekan WNoZ prof. Joanna Rosińczuk oraz prof. Izabella Uchmanowicz zapraszają do udziału w otwartym wykładzie prowadzonym przez profesorów z Boston College. Jego temat to "Theory of Dyadic Illness Management".

Nasza Katedra Zdrowia Publicznego inspiruje
(19.3.2019)

Katedra Zdrowia Publicznego (WNoZ) została finalistą konkursu „Bezpieczny Szpital Przyszłości 2018 - Inspiracje”. Doceniona została koncepcja kształcenia profilowanego na studiach II stopnia na kierunku Zdrowie Publiczne.