Życzenia dla ratowników medycznych
(11.10.2019)

- Niech każdy dzień niesie satysfakcję i osobiste spełnienie z ratowania daru najcenniejszego - ludzkiego życia i zdrowia - życzenia z okazji Dnia Ratownictwa Medycznego złożyła ratownikom Dziekan WNoZ prof. Joanna Rosińczuk.

Stypendia dla studentów III roku pielęgniarstwa
(9.10.2019)

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza nabór wniosków o przyznanie stypendiów dla studentów studiów pierwszego stopnia kształcących się na kierunku pielęgniarstwo. Wysokość stypendium to 1 000 złotych brutto przez 9 miesięcy.

Zaliczenie testu BHP
(7.10.2019)

Studenci, którzy nie stawili się na spotkanie z opiekunem roku a tym samym nie zdawali testu z BHP są zobowiązani do niezwłocznego uzupełnienia  braku w Inspektoracie BHP i PPoż. Test można zdawać we wtorki i czwartki w godz.10:00-14:00.

Dni Wstępne 2019
(1.10.2019)

Tuż przed rozpoczęciem nowego roku akademickiego pierwszoroczni studenci spotkali się z opiekunami roku, przedstawicielami uczelni i organizacji studenckich. Dzięki temu łatwiej będzie im stawiać pierwsze kroki na UMW.

IV edycja konkursu Queen Silvia Nursing Award
(27.9.2019)

Trwa czwarta polska edycja konkursu o Nagrodę Pielęgniarską Królowej Sylwii (QSNA). Międzynarodowy plebiscyt powstał z myślą o studentach pielęgniarstwa oraz pielęgniarkach i pielęgniarzach w trakcie specjalizacji.

Ostatnia Rada Wydziału Nauk o Zdrowiu
(25.9.2019)

Kameralna, rodzinna - taka była ostatnia Rada Wydziału Nauk o Zdrowiu. Wpierw jej członkowie podjęli ostatnie w swojej kadencji decyzje, by później wysłuchać od zaproszonych gości wielu ciepłych słów pod swoim adresem.

Kolejny etap ustalania składu Rad Dyscyplin
(20.9.2019)

Komisja do spraw ustalenia składu rad dyscyplin, na podstawie złożonych przez kandydatów oświadczeń, zatwierdziła częściowe składy. W dyscyplinie nauki medyczne listy rankingowe zostały uzupełnione o kolejne osoby.

Spotkania wstępne z opiekunami roku
(20.9.2019)

Zbliżają się dni wstępne, podczas których nowo przyjęci studenci spotkają się z opiekunem swojego roku oraz przedstawicielami Samorządu Studentów. Warto sprawdzić terminy i miejca spotkań, w niektórych z nich nastąpiły zmiany.

Deklaracja Społecznej Odpowiedzialności Uczelni
(19.9.2019)

Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu dołączył do grona uczelni, które podpisały Deklarację Społecznej Odpowiedzialności Uczelni. Na uroczystości w Krakowie reprezentowała nas Dziekan WNoZ prof. Joanna Rosińczuk.

Światowy Dzień Bezpieczeństwa Pacjenta
(17.9.2019)

To święto obchodziliśmy w tym roku po raz pierwszy. Za sprawą Wydziału Nauk o Zdrowiu, Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu włączył się w światową kampanię z okazji Międzynarodowego Dnia Bezpieczeństwa Pacjenta.