Konkurs na krzewienie wiedzy o edukacji
(22.6.2018)

Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC ogłosiła I edycję Konkursu im. prof. Romana Czerneckiego na najlepszy artykuł poświęcony edukacji. Zgłoszenia przyjmowane są do końca czerwca.

Awaria telefonów w Bibliotece Głównej
(21.6.2018)

W związku z awarią telefonów w Bibliotece Głównej kontakt z jej pracownikami jest utrudniony. Trwają prace nad naprawieniem przyczyny awarii. Powiadomimy Państwa o ich zakończeniu.

Otwarci na niepełnosprawność
(19.6.2018)

27 czerwca zaplanowano pierwszy etap projektu "Otwarci na niepełnosprawność. Cykl szkoleń skierowany jest nie tylko do dydaktyków, ale też pracowników administracji naszej uczelni.

Forum Wspierajmy Seniorów
(18.6.2018)

Kilkaset osób wzięło udział w I Forum Wspierajmy Seniorów. Byli to przede wszystkim seniorzy z całego Dolnego Śląska. Na uroczystej inauguracji nie zabrakło znanych wrocławian m.in. prof. Jana Miodka oraz prof. Adama Jezierskiego, rektora UWr.

Prof. Piotr Ponikowski z Nagrodą Copernicusa
(17.6.2018)

Prof. Piotr Ponikowski wspólnie z prof. Stefanem Ankerem ze szpitala klinicznego Charité – Universitätsmedizin w Berlinie uhonorowani prestiżową Polsko-Niemiecką Nagrodą Naukową COPERNICUS 2018 za wybitne osiągnięcia w dziedzinie kardiologii.

Pobiegli po Puchar Pani Dziekan
(15.6.2018)

Studenci i pracownicy Wydziału Nauk o Zdrowiu zjednoczyli siły i 40-lecie wydziału świętowali także na sportowo. W biegu zorganizowanym przez dr. Krzysztofa Aleksandrowicza wystartowały sztafety, każda przebiegła maraton.

Dr Bartłomiej Stańczykiewicz stypendystą rządu francuskiego
(13.6.2018)

Dr Bartłomiej Stańczykiewicz, adiunkt w Zakładzie Chorób Układu Nerwowego, został laureatem stypendium na 3-miesięczny pobyt badawczy w ramach the French Government Scholarship program.

Zasłużeni dla Wydziału Nauk o Zdrowiu
(10.6.2018)

Ta gala na długo zostanie w pamięci. Piękne wnętrza Narodowego Forum Muzyki, zjawiskowe kreacje i wiele powodów do uśmiechu. Wydział Nauk o Zdrowiu nagrodził zasłużonych, laury odebrali także aktywni naukowo studenci.

40-lecie WNoZ
(7.6.2018)

Wydział Nauk o Zdrowiu świętuje 40. urodziny. Na zorganizowanej z tej okazji uroczystej konferencji naukowej panowała wyjątkowo rodzinna i radosna atmosfera. W ramach obchodów zaplanowano także bieg i Galę w NFM.

10. obóz z hipoterapii
(4.6.2018)

To już prawdziwa tradycja. 10. raz studenci fizjoterapii uczestniczyli w obozie hipoterapii.Nie tylko uczyli się jazdy konnej, ale też prowadzili badania naukowe - mierząc swój poziom emocji przed jazdą i po niej.