Akademiki - ważne zmiany
(12.8.2020)

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną i koniecznością dostosowania się do obowiązującego reżimu sanitarnego zmuszeni byliśmy zmniejszyć liczbę osób, którym możemy zapewnić pobyt w domach studenckich.

Wrześniowy harmonogram egzaminów dyplomowych i obron
(4.8.2020)

Zarządzenie Dziekan WNoZ w sprawie szczegółowego harmonogramu egzaminów dyplomowych przewidzianych jako egzaminy pierwszorazowe i poprawkowe we wrześniu 2020 r. Tekst do pobrania

Wolontariat w jednostkach systemu szkolnictwa a praktyki
(3.8.2020)

Pismo Dziekan WNoZ prof. Joanny Rosińczuk w sprawie napływających wniosków o uznanie wolontariatu m.in. w jednostkach systemu szkolnictwa i instytucjach środowiskowych. Tekst do pobrania

Pielęgniarstwo 3. rok I stopnia: egzamin dyplomowy teoretyczny
(17.7.2020)

Informacja dla studentów pielęgniarstwa 3. roku I stopnia. Egzamin dyplomowy teoretyczny, przeprowadzony zostanie na platformie https://www.testportal.pl/ w  środę 22.07.2020 o godz. 10:00.

Pielęgniarstwo II stopień: poprawa egzaminu teoretycznego
(14.7.2020)

Poprawka dyplomowego magisterskiego egzaminu teoretycznego dla studentów pielęgniarstwa II stopnia odbędzie się 15.07. o godz. 9:00 w formie zdalnej na platformie testportal.

SONA - apel do studentów
(13.7.2020)

Nie oceniasz? Tracisz szansę na zmianę  - Uczelniany zespół ds. jakości kształcenia apeluje do studentów o wypełnianie ankiet. SONA przeprowadzona jest w tym semestrze - zgodnie z oczekiwaniami - w formie elektronicznej.

Zmarł dr hab. Dariusz Biały
(13.7.2020)

Zmarł dr hab. Dariusz Biały - p.o. kierownika Zakładu Badań Przedklinicznych naszej Uczelni. Odszedł zdecydowanie przedwcześnie 12 lipca 2020 roku. Pogrzeb odbył się w piątek 17 lipca na Cmentarzu Grabiszyńskim.

Wybory przedstawicieli studentów w Senacie II tura
(13.7.2020)

II tura wyborów studenckich przedstawicieli w Senacie UMW zaplanowana została we wtorek 14 lipca w godzinach od 08.00 do 15.00. W pierwszej turze nikt nie otrzymał wymaganej większości głosów. Do II tury przeszło 7 kandydatów.

Przygotowanie techniczne do obrony pracy dyplomowej
(10.7.2020)

Apel o właściwe przygotowanie urządzeń technicznych, z których będą Państwo korzystali w trakcie egzaminu, w związku z rozpoczęciem od przyszłego tygodnia sesji egzaminów dyplomowych na WNoZ.

SONA - najczęściej zadawane pytania
(8.7.2020)

17 czerwca uruchomiliśmy Studencką Ocenę Nauczyciela Akademickiego realizowaną tym razem w wersji elektronicznej. By ułatwić korzystanie z tego narzędzia przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.