Młodzi Menedżerowie dbają o świąteczną atomosferę na WNoZ

Studenci SKN Młodych Menedżerów przygotowali akcję „Razem dla hospicjum”. W tym roku poza odwiedzeniem Hospicjum Ojców Bonifratów, nie zapomnieli o najmłodszych pacjentach. Pamiętali także o wszystkich grzecznych studentach na WNoZ.

Studenci w tym roku po raz kolejny odwiedzili Hospicjum Ojców Bonifratów, by razem z pacjentami przygotować świąteczne kubeczki. Razem z podopiecznymi hospicjum ozdabiali porcelanę farbami akrylowymi.

Tym razem koło zaangażowało się także w przygotowanie imprezy mikołajkowej dla podopiecznych Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Studenci przebrani za postacie z bajek (Śnieżkę, Myszkę Miki) spędzili niedzielne popołudnie w Starej Garbarni. Skręcali balony, malowali twarze, zabawiali najmłodszych. W spotkaniu wziął udział także Chór Medici Cantantes, który rozbawił pacjentów śpiewając dwie żywiołowe piosenki afrykańskie, dodając do występu odgłosy zwierząt.

Studenci z SKN Młodych Menedżerów przygotowali mikołajki również na Bartla. Na Wydziale, 6 grudnia razem ze Świętym Mikołajem rozdawali jabłka przywiezione prosto z sadu.