WNoZ - OPIEKUNOWIE STUDENTÓW (kadencja 2020–2024)

STUDIA JEDNOLITE MAGISTERSKIE

kierunek: FIZJOTERAPIA
I rok dr Sylwia Piotrowska - Brudnicka sylwia.piotrowska-brudnicka@umed.wroc.pl
II rok mgr Wojciech Tomasz Laber wojciech.t.laber@umed.wroc.pl
III rok dr Marta Majewska - Pulsakowska marta.majewska-pulsakowska@umed.wroc.pl
IV rok dr Mateusz Kowal mateusz.kowal@umed.wroc.pl

STUDIA STACJONARNE I STOPNIA

kierunek: DIETETYKA
I rok dr Dorota Różańska dorota.rozanska@umed.wroc.pl
II rok mgr Paulina Łoboś paulina.lobos@umed.wroc.pl
III rok mgr Anna Przeliorz - Pyszczek anna.przeliorz-pyszczek@umed.wroc.pl

kierunek: PIELĘGNIARSTWO
I rok mgr Paulina Hydzik paulina.hydzik@umed.wroc.pl
II rok mgr Katarzyna Salik katarzyna.salik@umed.wroc.pl
III rok mgr Małgorzata Pałczyńska malgorzata.palczynska@umed.wroc.pl

kierunek: POŁOŻNICTWO
I rok mgr Maria Szostkowska maria.szostkowska@umed.wroc.pl
II rok mgr Ewa Karoluk ewa.karoluk@umed.wroc.pl
III rok mgr Agata Malinowska agata.malinowska@umed.wroc.pl

kierunek: RATOWNICTWO MEDYCZNE
I rok mgr Aleksander Mickiewicz aleksander.mickiewicz@umed.wroc.pl
II rok mgr Andrzej Raczyński andrzej.raczynski@umed.wroc.pl
III rok mgr Jarosław Sowizdraniuk jaroslaw.sowizdraniuk@umed.wroc.pl

kierunek: ZDROWIE PUBLICZNE
I rok mgr inż. Dorota Kiedik dorota.kiedik@umed.wroc.pl
II rok mgr Anna Dąbek anna.dabek@umed.wroc.pl
III rok dr Ewa Kuriata - Kościelniak ewa.kuriata-koscielniak@umed.wroc.pl

STUDIA STACJONARNE II STOPNIA

kierunek: DIETETYKA
I rok dr Anna Mandecka anna.mandecka@umed.wroc.pl
II rok mgr Klaudia Konikowska klaudia.konikowska@umed.wroc.pl

kierunek: FIZJOTERAPIA
II rok mgr Artur Polczyk artur.polczyk@umed.wroc.pl

kierunek: PIELĘGNIARSTWO
I rok dr Aleksandra Pytel aleksandra.pytel@umed.wroc.pl
II rok mgr Iwona Pilarczyk–Wróblewska iwona.pilarczyk-wroblewska@umed.wroc.pl

kierunek: POŁOŻNICTWO
I rok mgr Katarzyna Żelazko katarzyna.zelazko@umed.wroc.pl
II rok mgr Dominika Królak dominika.krolak@umed.wroc.pl

kierunek: ZDROWIE PUBLICZNE
I rok dr Katarzyna Lomper katarzyna.lomper@umed.wroc.pl
II rok dr Barbara Grabowska barbara.grabowska@umed.wroc.pl

STUDIA NIESTACJONARNE I STOPNIA

kierunek: PIELĘGNIARSTWO I STOPNIA
I rok Andrzej Pawlak andrzej.pawlak@umed.wroc.pl

STUDIA NIESTACJONARNE II STOPNIA

kierunek: PIELĘGNIARSTWO II STOPNIA
II rok mgr Iwona Twardak iwona.twardak@umed.wroc.pl

OPIEKUNOWIE PRAKTYK

Dietetyka I stopnia - mgr inż. Anna Mandecka anna.mandecka@umed.wroc.pl
Dietetyka II stopnia - mgr Małgorzata Jeziorek malgorzata.jeziorek@umed.wroc.pl
Fizjoterapia I i II stopnia - mgr Katarzyna Opalińska katarzyna.opalinska@umed.wroc.pl
Pielęgniarstwo I stopnia - mgr Jadwiga Staniszewska jadwiga.staniszewska@umed.wroc.pl
Pielęgniarstwo II stopnia - mgr Iwona Zborowska iwona.zborowska@umed.wroc.pl
Położnictwo I i II stopnia - mgr Patrycja Wróblewska patrycja.wroblewska@umed.wroc.pl
Ratownictwo medyczne I stopnia - mgr Marcin Puchalski marcin.puchalski@umed.wroc.pl
Zdrowie publiczne I i II stopnia - mgr inż. Dorota Kiedik dorota.kiedik@umed.wroc.pl