Plany studiów, harmonogramy oraz podział na grupy na rok akademicki 2020/2021


PROSIMY O UWAŻNE ŚLEDZENIE ZMIAN W HARMONOGRAMACH

 

ostatnia aktualizacja:
(w nawiasach podano datę nadesłania pliku)

DIETETYKA 
Studia stacjonarne I stopnia:

Plan studiów na rok akademicki 2020/2021

Harmonogram Opiekun roku

Rok 1 semestr letni
(korekta 16.02.2021r.)
dr Dorota Różańska
dorota.rozanska@umed.wroc.pl

Rok 2 semestr letni
(korekta 22.02.2021r.)
podział na grupy
(korekta 22.02.2021r.)
mgr Paulina Łoboś
paulina.lobos@umed.wroc.pl 

(korekta 23.02.2021r.)
 

mgr Anna Przeliorz - Pyszczek
anna.przeliorz-pyszczek@umed.wroc.pl

 

DIETETYKA
Studia stacjonarne II stopnia:

Plan studiów na rok akademicki 2020/2021

Harmonogram Opiekun roku
Rok 1 semestr zimowy
(korekta 27.01.2021r.)

Rok 1 semestr letni
(korekta 09.02.2021r.)
podział na grupy
(korekta 09.02.2021r.)

Rok 2 semestr letni
(korekta 17.02.2021)
Podział na grupy
(korekta 15.02.2021)
mgr Klaudia Konikowska
klaudia.konikowska@umed.wroc.pl

 

FIZJOTERAPIA
Studia jednolite magisterskie

plan studiów na rok akademicki 2020/2021

Harmonogram Opiekun roku
Rok 1 semestr zimowy
(korekta 05.01.2021 r.)
Podział na grupy

Rok 1 semestr letni
(korekta 27.01.2021r.)
dr Sylwia Piotrowska - Brudnicka
sylwia.piotrowska-brudnicka@umed.wroc.pl

Rok 2 semestr letni
(korekta 18.02.2021r.)
mgr Wojciech Tomasz Laber
wojciech.t.laber@umed.wroc.pl
Rok 3 semestr zimowy
(korekta 26.11.2020r.) 

Rok 3 semestr letni
(korekta 15.02.2021r.)
dr Marta Majewska - Pulsakowska
marta.majewska-pulsakowska@umed.wroc.pl

Rok 4 semestr letni
(korekta 17.02.2021r.)
podział na grupy
(korekta 22.02.2021r.)
 

FIZJOTERAPIA
Studia stacjonarne II stopnia:
plan studiów na rok akademicki 2020/2021

Harmonogram Opiekun roku
 
 
Rok 2 semestr zimowy
(korekta 20.01.2021r.) 
Podział na grupy

Rok 2 semestr letni
(korekta 24.02.2021r.)
podział na grupy
(korekta 25.01.2021r.)
mgr Artur Polczyk
artur.polczyk@umed.wroc.pl

 

PIELĘGNIARSTWO
Studia stacjonarne I stopnia:
plan studiów na rok akademicki 2020/2021

Harmonogram Opiekun roku
Rok 1 semestr zimowy
(korekta 24.11.2020)
podział na grupy
(korekta 24.11.2020r.)

Rok 1 semestr letni
(korekta 16.02.2021)
Podział na grupy
(korekta 15.02.2021)
mgr Agnieszka Zborowska
agnieszka.zborowska@umed.wroc.pl
Rok 2 semestr zimowy
(korekta 15.01.2021r.)

Rok 2 semestr letni
(korekta 26.02.2021r.)
mgr Katarzyna Salik
katarzyna.salik@umed.wroc.pl 

Rok 3 semestr letni
(korekta 26.02.2021)
Podział na grupy
(korekta 15.02.2021)
mgr Małgorzata Pałczyńska
malgorzata.palczynska@umed.wroc.pl

 

PIELĘGNIARSTWO
Studia niestacjonarne I stopnia: 
plan studiów na rok akademicki 2020/2021

Harmonogram Opiekun roku
rok 1 semestr zimowy
(korekta 14.12.2020r.)
podział na grupy
(korekta 03.10.2020r.)
rok 1 semestr letni
(korekta 24.02.2021r.)
podział na grupy
(korekta 24.02.2021r.)
mgr Andrzej Pawlak
andrzej.pawlak@umed.wroc.pl

 

PIELĘGNIARSTWO
Studia stacjonarne II stopnia:
plan studiów na rok akademicki 2020/2021

Harmonogram Opiekun roku

Rok 1 semestr letni
(korekta 09.02.2021r.)
podział na grupy
dr Aleksandra Pytel
aleksandra.pytel@umed.wroc.pl
Rok 2 semestr zimowy
(korekta 23.10.2020r.)

Rok 2 semestr letni
(korekta 15.02.2021)
mgr Iwona Pilarczyk - Wróblewska
iwona.pilarczyk-wroblewska@umed.wroc.pl

 

PIELĘGNIARSTWO
Studia niestacjonarne II stopnia:
plan studiów na rok akademicki 2020/2021

Harmonogram Opiekun roku
 
 
Rok 2 semestr zimowy
(korekta 02.02.2021r.)
 

Rok 2 semestr letni
(korekta 22.02.2021r.)
 
mgr Iwona Twardak
iwona.twardak@umed.wroc.pl
 

POŁOŻNICTWO
Studia stacjonarne I stopnia:

Plan studiów na rok akademicki 2020/2021

Harmonogram Opiekun roku
Rok 1 semestr zimowy
(korekta 10.12.2020r.) 
Podział na grupy

Rok 1 semestr letni
(korekta 15.02.2021)
mgr Maria Szostkowska
maria.szostkowska@umed.wroc.pl
Rok 2 semestr zimowy
(korekta 26.02.2021r.)
podział na grupy
(korekta 19.01.2021r.)

mgr Ewa Karoluk
ewa.karoluk@umed.wroc.pl

Rok 3 semestr letni
mgr Agata Malinowska
agata.malinowska@umed.wroc.pl

 

POŁOŻNICTWO
Studia stacjonarne II stopnia:

Plan studiów na rok akademicki 2020/2021

Harmonogram Opiekun roku
Rok 1 semestr zimowy
(korekta 23.10.2020r.)

Rok 1 semestr letni
(korekta 22.02.2021r.)
Podział na grupy
mgr Katarzyna Żelazko
katarzyna.zelazko@umed.wroc.pl
Rok 2 semestr zimowy
(korekta 21.01.2021r.) 
Podział na grupy

Rok 2 semestr letni
(korekta 15.02.2021)
Podział na grupy
(korekta 15.02.2021)
mgr Dominika Królak
dominika.krolak@umed.wroc.pl

 

RATOWNICTWO MEDYCZNE
Studia stacjonarne I stopnia:

Plan studiów na rok akademicki 2020/2021

Harmonogram Opiekun roku

Rok 1 semestr letni
(15.02.2021r.)
mgr Aleksander Mickiewicz
aleksander.mickiewicz@umed.wroc.pl
W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją pandemiczną oraz licznymi korektami harmonogramu uprzejmie proszę o kontakt z opiekunem roku

Rok 2 semestr letni
(korekta 15.02.2021)
Podział na grupy
(korekta 15.02.2021)
mgr Andrzej Raczyński
andrzej.raczynski@umed.wroc.pl
Rok 3 semestr zimowy
(korekta 25.11.2020r.) 
Podział na grupy
(korekta 27.10.2020)

Rok 3 semestr letni
(korekta 15.02.2021)
Podział na grupy
(korekta 15.02.2021)
mgr Jariosław Sowizdraniuk
jaroslaw.sowizdraniuk@umed.wroc.pl

 

ZDROWIE PUBLICZNE
Studia stacjonarne I stopnia:
plan studiów na rok akademicki 2020/2021

Harmonogram Opiekun roku
Rok 1 semestr zimowy
(korekta 23.10.2020r.)

Rok 1 semestr letni
(korekta 25.01.2021r.)
mgr inż. Dorota Kiedik
dorota.kiedik@umed.wroc.pl

mgr Anna Dąbek
anna.dabek@umed.wroc.pl

Rok 3 semestr letni
(korekta 26.02.2021r.)
dr Ewa Kuriata - Kościelniak
ewa.kuriata-koscielniak@umed.wroc.pl
 

ZDROWIE PUBLICZNE
Studia stacjonarne II stopnia:
plan studiów na rok akademicki 2020/2021

Harmonogram Opiekun roku
Rok 1 semestr zimowy
(korekta 23.10.2020)

Rok 1 semestr letni
(korekta 17.02.2021r.)
podział na grupy
dr Katarzyna Lomper
katarzyna.lomper@umed.wroc.pl

Rok 2 semestr letni
(16.02.2021r.)
dr Barbara Grabowska
barbara.grabowska@umed.wroc.pl