Plany i harmonogramy na rok akademicki 2019/2020

PROSIMY O UWAŻNE ŚLEDZENIE ZMIAN W HARMONOGRAMACH

ZE WZGLĘDU NA TRWAJĄCE PRACE NAD OPTYMALIZACJĄ WYKORZYSTANIA SAL DYDAKTYCZNYCH ORAZ ZMIANY W LIMITACH PRZYJĘĆ NA PIERWSZY ROK STUDIÓW HARMONOGRAMY BĘDĄ KORYGOWANE

ostatnia aktualizacja:
(w nawiasach podano datę nadesłania pliku)

 

Dietetyka. Studia stacjonarne I stopnia:
plan studiów na rok akademicki 2019/2020

Harmonogram Opiekun roku
Rok 1 semestr zimowy
(aktualizacja: 02.10.2019)
podział na grupy
Rok 1 semestr letni
dr Dorota Różańska
dorota.rozanska@umed.wroc.pl
Rok 2 semestr zimowy
(aktualizacja: 07.10.2019)
Rok 2 semestr letni
dr Anna Czekajło - Kozłowska
anna.czekajlo-kozlowska@umed.wroc.pl
Rok 3 semestr zimowy
(aktualizacja: 04.11.2019)
Rok 3 semestr letni
mgr Anna Przeliorz - Pyszczek
anna.przeliorz-pyszczek@umed.wroc.pl

 

Dietetyka. Studia stacjonarne II stopnia:
plan studiów na rok akademicki 2019/2020

Harmonogram Opiekun roku
Rok 1 semestr zimowy
podział na grupy
Rok 1 semestr letni
dr Anna Czekajło - Kozłowska
anna.czekajlo-kozlowska@umed.wroc.pl
Rok 2 semestr zimowy
(aktualizacja: 08.11.2019)
podział na grupy
Rok 2 semestr letni
mgr Alicja Szypowska
alicja.szypowska@umed.wroc.pl

 
 
Fizjoterapia. Studia jednolite magisterskie
plan studiów na rok akademicki 2019/2020
 

Harmonogram Opiekun roku
Rok 1 semestr zimowy
(aktualizacja: 21.11.2019)
podział na grupy
(aktualizacja: 30.09.2019)

Rok 1 semestr letni
mgr Katarzyna Opalińska
katarzyna.opalinska@umed.wroc.pl
 

Rok 2 semestr letni
mgr Wojciech Tomasz Laber
wojciech.t.laber@umed.wroc.pl
Rok 3 semestr zimowy
(aktualizacja: 03.10.2019)
harmonogram ćwiczeń klinicznych
(aktualizacja: 16.10.2019)
podział na grupy
(aktualizacja: 01.10.2019)

Rok 3 semestr letni
dr Marta Majewska - Pulsakowska
marta.majewska-pulsakowska@umed.wroc.pl
 

 

Fizjoterapia. Studia stacjonarne II stopnia:
plan studiów na rok akademicki 2019/2020

 
Harmonogram Opiekun roku

Rok 1 semestr zimowy
(aktualizacja: 17.11.2019)
podział na grupy
harmonogram ćwiczeń klinicznych


Rok 1 semestr letni

mgr Michał Guła
michal.gula@umed.wroc.pl

Rok 2 semestr zimowy
(aktualizacja: 20.11.2019)
harmonogram ćwiczeń klinicznych


Rok 2 semestr letni

mgr Artur Polczyk
artur.polczyk@umed.wroc.pl

 

 

Pielęgniarstwo. Studia stacjonarne I stopnia: 
plan studiów na rok akademicki 2019/2020

 
Harmonogram Opiekun roku

Rok 1 semestr zimowy
(aktualizacja: 02.10.2019)
podział na grupy
(aktualizacja: 02.10.2019)


Rok 1 semestr letni

mgr Agnieszka Zborowska
agnieszka.zborowska@umed.wroc.pl
Rok 2 semestr zimowy
(aktualizacja: 26.09.2019)
harmonogram zajęć praktycznych
Rok 2 semestr letni
mgr Monika Markiewicz
monika.markiewicz@umed.wroc.pl
Rok 3 semestr zimowy
(aktualizacja: 09.10.2019)
podział na grupy z harmonogramem zajęć praktycznych
Rok 3 semestr letni
mgr Małgorzata Pałczyńska
malgorzata.palczynska@umed.wroc.pl
 
Pielęgniarstwo. Studia stacjonarne II stopnia:
plan studiów na rok akademicki 2019/2020

 
Harmonogram Opiekun roku
Rok 1 semestr zimowy
(aktualizacja: 07.11.2019)
podział na grupy
Rok 1 semestr letni
 
dr Aleksandra Pytel
aleksandra.pytel@umed.wroc.pl
Rok 2 semestr zimowy
(aktualizacja: 04.11.2019)
Rok 2 semestr letni
mgr Iwona Pilarczyk - Wróblewska
iwona.pilarczyk-wroblewska@umed.wroc.pl
 

 

Pielęgniarstwo. Studia niestacjonarne II stopnia:
plan studiów na rok akademicki 2019/2020

 

Harmonogram Opiekun roku
Rok 1 semestr zimowy
(aktualizacja: 13.11.2019)
Rok 1 semestr letni
mgr Edyta Ośmiałowska
edyta.osmialowska@umed.wroc.pl
Rok 2 semestr zimowy
(aktualizacja: 25.10.2019)
Rok 2 semestr letni
mgr Iwona Twardak
iwona.twardak@umed.wroc.pl

 

Położnictwo. Studia stacjonarne I stopnia:
plan studiów na rok akademicki 2019/2020

 
Harmonogram Opiekun roku
Rok 1 semestr zimowy
(aktualizacja: 30.09.2019)
podział na grupy
Rok 1 semestr letni
mgr Maria Szostkowska
maria.szostkowska@umed.wroc.pl
Rok 2 semestr zimowy
Rok 2 semestr letni 
mgr Ewa Karoluk
ewa.karoluk@umed.wroc.pl
Rok 3 semestr zimowy
(aktualizacja: 26.09.2019)
Rok 3 semestr letni
mgr Agata Malinowska
agata.malinowska@umed.wroc.pl

 

Położnictwo. Studia stacjonarne II stopnia:
plan studiów na rok akademicki 2019/2020

 
Harmonogram Opiekun roku
Rok 1 semestr zimowy
(aktualizacja: 17.11.2019)
podział na grupy
Rok 1 semestr letni
mgr Katarzyna Żelazko
katarzyna.zelazko@umed.wroc.pl
Rok 2 semestr zimowy
(aktualizacja: 21.10.2019)
Rok 2 semestr letni
dr Agnieszka Strama
agnieszka.strama@umed.wroc.pl

 

 
Ratownictwo Medyczne. Studia stacjonarne I stopnia:
plan studiów na rok akademicki 2019/2020

 
Harmonogram Opiekun roku
Rok 1 semestr zimowy
Rok 1 semestr letni
mgr Aleksander Mickiewicz
aleksander.mickiewicz@umed.wroc.pl
Rok 2 semestr zimowy
Rok 2 semestr letni
mgr Andrzej Raczyński
andrzej.raczynski@umed.wroc.pl
Rok 3 semestr zimowy
(aktualizacja: 30.09.2019)
podział na grupy
Rok 3 semestr letni
dr Marta Obremska
marta.obremska@umed.wroc.pl
 

 

Zdrowie publiczne. Studia stacjonarne I stopnia:
plan studiów na rok akademicki 2019/2020

 
Harmonogram Opiekun roku
Rok 1 semestr zimowy
Rok 1 semestr letni
mgr inż. Dorota Kiedik
dorota.kiedik@umed.wroc.pl
Rok 2 semestr zimowy
(aktualizacja: 21.10.2019)
Rok 2 semestr letni
mgr Anna Dąbek
anna.dabek@umed.wroc.pl
Rok 3 semestr zimowy
(aktualizacja: 09.11.2019)
Rok 3 semestr letni
dr Ewa Kuriata - Kościelniak
ewa.kuriata-koscielniak@umed.wroc.pl
 

Zdrowie publiczne. Studia stacjonarne II stopnia:
plan studiów na rok akademicki 2019/2020

Harmonogram Opiekun roku
Rok 1 semestr zimowy
(aktualizacja: 17.10.2019)
Rok 1 semestr letni
dr Katarzyna Lomper
katarzyna.lomper@umed.wroc.pl
Rok 2 semestr zimowy
(aktualizacja: 18.11.2019)
Rok 2 semestr letni
dr Barbara Grabowska
barbara.grabowska@umed.wroc.pl